Elektrická řetězová pila 2 000W 350mm POWERPLUS POWEG10100
Elektrická řetězová pila 2 000W 350mm
Potřebujete občas řezat palivové dříví nebo prořezávat stromy bez nadměrného hluku nebo benzínových výparů? Pak je elektrická řetězová pila POWEG10100 od společnosti Powerplus to co potřebujete. S výkonem 2 000 W a 350 mm dlouhou lištou budete moci řezat značné množství kmenů stromů a větví. Děláte to efektivně: nemusíte řetěz mazat, protože se to dělá automaticky. Lze jej snadno a rychle napnout, bez jakýchkoli nástrojů. Navíc budete pracovat bezpečně díky ochrannému krytu a nízkému zpětnému rázu. Prémiová lišta a řetěz zajišťují, že budete mít po ruce kvalitní nástroj.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Napětí - 230 - 240V / 50Hz
- Příkon - 2.000 W
- Rychlost řetězu bez zatížení - 15 m/s
- Otáčky naprázdno - 8.000 min⁻¹
- Délka lišty - 350 mm
- Olejová nádrž - 0,28 l
- Délka el. kabelu - 0,35 m
- Hmotnost - 4,6 kg
VLASTNOSTI:
- Automatické mazání řetězu
- Bezpečnostní brzda
- Nízký zpětný ráz
OBSAH BALENÍ:
- 1x řetězová pila
- 1x řetěz
- 1x lišta
- 1x ochranné pouzdro lišty
Unboxing
| Napětí | 230 - 240V / 50Hz |
|---|---|
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Příkon | 2.000 W |
| Otáčky naprázdno | 8.000 min⁻¹ |
| Délka el. kabelu | 0,35 m |
| Délka lišty | 350 mm |
| Rychlost řetězu bez zatížení | 15 m/s |
| Olejová nádrž | 0,28 l |



