Elektrická sekačka 1300W 320mm POWERPLUS POWEG63705
Elektrická sekačka 1300W 320mm
POWEG63705 je perfektní základní model elektrické sekačky pro každého hobby zahradníka. Jeho výkonný motor o příkonu 1300 W se ideálně hodí pro trávníky do 250 m2. Zahradní sekačka má maximální šířku řezu 320 mm a nastavení výšky ve třech polohách mezi 25 a 65 mm. Sekačka navíc může dosáhnout všech rohů, takže není nutné žádné další dokončování detailů. Nasekaná tráva se shromažďuje v praktickém 30L koši na trávu, ale sekačku lze používat i bez koše. Ochrana proti přetížení zajišťuje bezpečnost uživatele za všech okolností.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Napětí - 230 - 240V / 50Hz
- Příkon - 1.300 W
- Otáčky naprázdno - 3.450 min⁻¹
- Záběr sečení - 320 mm
- Nastavení výšky sečení - 25 - 45 - 65 mm
- Objem koše - 30 L
- Doporučená plocha sečení - 250 m2
- Velikost předních kol - 140 mm
- Velikost zadních kol - 140 mm
- Hmotnost - 6,9 kg
VLASTNOSTI:
- Lehká a snadno ovladatelná
- 3 pozice nastavení výšky sečení
- Podvozek z kvalitního plastu (PP)
- Sklopné rukojeti
- Určené pro plochy do 250m2
- Držák na odlehčení el. kabelu
- 2 funkce: zadní výhoz a sběr do koše
OBSAH BALENÍ:
- 1x el. travní sekačka
| Napětí | 230 - 240V / 50Hz |
|---|---|
| Hmotnost | 6,9 kg |
| Příkon | 1.300 W |
| Otáčky naprázdno | 3.450 min⁻¹ |
| Velikost předních kol | 140 mm |
| Objem koše | 30 L |
| Záběr sečení | 320 mm |
| Doporučená plocha sečení | 250 m2 |
| Velikost zadních kol | 140 mm |
| Nastavení výšky sečení | 25 - 45 - 65 mm |




