Elektrická sekačka 1600W 380mm POWERPLUS POWXG6251
159 bodů do věrnostního systému
VIP ceny po registraci
Elektrická sekačka 1600W 380mm. Napětí - 230 - 240V / 50Hz Příkon - 1.600 W Otáčky naprázdno - 3.450 min⁻¹ Záběr sečení - 380 mm Centrální nastavení výšky - 25 - 75 mm Objem koše - 40 L Velikost předních kol - 150 mm Velikost zadních kol - 200 mm Hmotnost - 11 kg... Více
Elektrická sekačka 1600W 380mm
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Napětí - 230 - 240V / 50Hz
- Příkon - 1.600 W
- Otáčky naprázdno - 3.450 min⁻¹
- Záběr sečení - 380 mm
- Centrální nastavení výšky - 25 - 75 mm
- Objem koše - 40 L
- Velikost předních kol - 150 mm
- Velikost zadních kol - 200 mm
- Hmotnost - 11 kg
VLASTNOSTI:
- Mulčování
- Žací nůž SHARPP
- Plastový koš
- Ukazatel náplně koše
- Sklopné rukojeti
- Nastavení výšky rukojeti
- Přepravní madlo
- Centrální nastavení výšky sečení (5 pozic)
- Podvozek z kvalitního plastu (PP)
- Měkčené držadlo
- Držák na odlehčení el. kabelu
OBSAH BALENÍ:
- 1x el. travní sekačka
- 1x mulčovací klín
Unboxing
Parametry
| Napětí | 230 - 240V / 50Hz |
|---|---|
| Hmotnost | 11 kg |
| Příkon | 1.600 W |
| Otáčky naprázdno | 3.450 min⁻¹ |
| Velikost předních kol | 150 mm |
| Objem koše | 40 L |
| Záběr sečení | 380 mm |
| Velikost zadních kol | 200 mm |
| Centrální nastavení výšky | 25 - 75 mm |
Ke stažení
CZ návod
(pdf, 1.4 MB)







