Elektrická sekačka 2000W 420mm POWERPLUS POWXG6281
150 bodů do věrnostního systému
VIP ceny po registraci
Elektrická sekačka 2000W 420mm. Napětí - 230 - 240V / 50Hz Příkon - 2.000 W Otáčky naprázdno - 3.450 min⁻¹ Záběr sečení - 420 mm Centrální nastavení výšky - 25 - 80 mm Objem koše - 40 L Velikost předních kol - 150 mm Velikost zadních kol - 225 mm Hmotnost - 13,5 kg... Více
Elektrická sekačka 2000W 420mm
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Napětí - 230 - 240V / 50Hz
- Příkon - 2.000 W
- Otáčky naprázdno - 3.450 min⁻¹
- Záběr sečení - 420 mm
- Centrální nastavení výšky - 25 - 80 mm
- Objem koše - 40 L
- Velikost předních kol - 150 mm
- Velikost zadních kol - 225 mm
- Hmotnost - 13,5 kg
VLASTNOSTI:
- Mulčování
- Žací nůž SHARPP
- Plastový koš
- Ukazatel náplně koše
- Sklopné rukojeti
- Nastavení výšky rukojeti
- Přepravní madlo
- Centrální nastavení výšky sečení (5 pozic)
- Podvozek z kvalitního plastu (PP)
- Měkčené držadlo
- Držák na odlehčení el. kabelu
OBSAH BALENÍ:
- 1x el. travní sekačka
- 1x mulčovací klín
Unboxing
Parametry
| Napětí | 230 - 240V / 50Hz |
|---|---|
| Hmotnost | 13,5 kg |
| Příkon | 2.000 W |
| Otáčky naprázdno | 3.450 min⁻¹ |
| Velikost předních kol | 150 mm |
| Objem koše | 40 L |
| Záběr sečení | 420 mm |
| Velikost zadních kol | 225 mm |
| Centrální nastavení výšky | 25 - 80 mm |
Ke stažení
CZ návod
(pdf, 1.4 MB)







