Kalové čerpadlo 750 W POWERPLUS POWEW67906
71 bodů do věrnostního systému
VIP ceny po registraci
Kalové čerpadlo 750 W. Napětí - 230V / 50Hz Příkon - 750 W Čerpací výkon - 13.000 l/h Max. výtlačná výška - 8 m Max. hloubka ponoru - 7 m Max. teplota vody - 35stC Délka el. kabelu - 10 m Hmotnost - 4,5 kg... Více
Kalové čerpadlo 750 W
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Napětí - 230V / 50Hz
- Příkon - 750 W
- Čerpací výkon - 13.000 l/h
- Max. výtlačná výška - 8 m
- Max. hloubka ponoru - 7 m
- Max. teplota vody - 35stC
- Délka el. kabelu - 10 m
- Hmotnost - 4,5 kg
VLASTNOSTI:
- Na znečištěnou vodu
- Plovák pro vypnutí
- Třída krytí IPX8
OBSAH BALENÍ:
- 1x kalové čerpadlo
Unboxing
Parametry
| Napětí | 230V / 50Hz |
|---|---|
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Příkon | 750 W |
| Délka el. kabelu | 10 m |
| Čerpací výkon | 13.000 l/h |
| Max. výtlačná výška | 8 m |
| Max. hloubka ponoru | 7 m |
| Max. teplota vody | 35stC |



