Ponorné čerpadlo 750W s integrovaným plovákem POWERPLUS POWEW67920
87 bodů do věrnostního systému
VIP ceny po registraci
Ponorné čerpadlo 750W s integrovaným plovákem. Napětí - 230V / 50Hz Příkon - 750 W Čerpací výkon - 12.500 l/h Max. výtlačná výška - 8,5 m Max. hloubka ponoru - 7 m Max. teplota vody - 35stC Délka el. kabelu - 10 m Hmotnost - 4,6 kg... Více
Ponorné čerpadlo 750W s integrovaným plovákem
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Napětí - 230V / 50Hz
- Příkon - 750 W
- Čerpací výkon - 12.500 l/h
- Max. výtlačná výška - 8,5 m
- Max. hloubka ponoru - 7 m
- Max. teplota vody - 35stC
- Délka el. kabelu - 10 m
- Hmotnost - 4,6 kg
VLASTNOSTI:
- Na čistou vodu
- Integrovaný plovák
- Třída krytí IPX8
OBSAH BALENÍ:
- 1x ponorné čerpadlo
Unboxing
Parametry
| Napětí | 230V / 50Hz |
|---|---|
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Příkon | 750 W |
| Délka el. kabelu | 10 m |
| Čerpací výkon | 12.500 l/h |
| Max. výtlačná výška | 8,5 m |
| Max. hloubka ponoru | 7 m |
| Max. teplota vody | 35stC |



